pomáháme papouškům

Není nám lhostejný osud zvířat v divočině. Bohužel nemáme prostředky na to zachránit všechny, ale určitě se vždy najde něco, abychom pomohli alespoň některým. Pomáhat může každý, ne každý bohužel chce a mnozí o tom jen planě mluví.

Rok 2020 pro ZOO Liberec


Rok 2020 jsme začali tím, že jsme se stali mecenáši Rajky královské v naší oblíbené ZOO Liberec. Následně na jaře, kdy byla nuceně zahrada zavřena, jsme pomohli příspěvkem na Amazoňany zelenolící. V říjnu, kdy opět musela zahrada zavřít své brány z nařízení vlády, jsem poslali pomoc formou sponzoringu Arů hyacintových.

Rok 2019 pro Kākāpō


Symbolickou adopcí Papouška sovího jménem Ralph jsme poslali na Nový Zéland alespoň malou finanční částku na pomoc se záchranou tohoto jedinečného a téměř vyhubeného druhu papouška, Kākāpō. Budeme se snažit posílat podobný dar každý rok a budeme doufat, že tito papoušci přežijí.

Rok 2019 pro ZOO Liberec


Finančním darem jsme se stali mecenáši Amazoňanů zelenolících v ZOO Liberec. Snad alespoň trochu vrátíme papouškům to co přinášejí oni nám, radost a respekt k přírodě. ZOO Liberec se aktivně podílí na záchradě mnoha druhů živočichů a my jsme moc rádi, že můžeme alespoň trošku pomoci.

aktuální stav konta

Rozhodli jsme se dát stranou určité procento z utržených peněz za naše odchovaná mláďátka papoušků.

V listopadu 2020 tuto částku pošleme zase na pomoc Papouškům sovím na Nový Zéland.

4243
CZK
282
NZD