pomáháme papouškům

Není nám lhostejný osud zvířat v divočině. Bohužel nemáme prostředky na to zachránit všechny, ale určitě se vždy najde něco, abychom pomohli alespoň některým. Pomáhat může každý, ne každý bohužel chce a mnozí o tom jen planě mluví.

Rok 2022 pro ZOO Liberec


Již čtvrtým rokem pokračujeme ve výborné tradici pomoci naší Zoologické zahradě v Liberci formou finančního daru. Pro letošek jsme se stali mecenáši Ary hyacintového. Mnohými je považován za největšího papouška na světě, délkou vč. ocasu o tom nemůže být sporu. Každopádně krásný a výjimečný je rozhodně...jako každý :-)

Rok 2021 pro ZOO Liberec


Do roku 2021 jsme, už tradičně, vstoupili sponzorováním naší nejoblíbenější ZOO, tentokrát jsme finanční dar poslali na papoušky Nestor Kea. I oni pocházejí z Nového Zélandu. Asi nás to tam táhne víc než si myslíme, tak budeme dál snít o tom, že se tam jednou podíváme a uvidíme i tyto rošťáky ve své domovině :-)

Rok 2020 pro Kākāpō


V loňském roce jsme započali s tradicí darování peněžních prostředků na pomoc se záchranou Papoušků sovích na Novém Zélandu. Letos se můžeme tedy pochlubit další adopcí na dálku, tentokrát se "náš" papoušek Kākāpō jmenuje Rangi a poslali jsme jemu a úžasným lidem z Kākāpō Recovery částku 250 NZD.

Rok 2020 pro ZOO Liberec


Rok 2020 jsme začali tím, že jsme se stali mecenáši Rajky královské v naší oblíbené ZOO Liberec. Následně na jaře, kdy byla nuceně zahrada zavřena, jsme pomohli příspěvkem na Amazoňany zelenolící. V říjnu, kdy opět musela zahrada zavřít své brány z nařízení vlády, jsme poslali pomoc formou sponzoringu Arů hyacintových.

Rok 2019 pro Kākāpō


Symbolickou adopcí Papouška sovího jménem Ralph jsme poslali na Nový Zéland alespoň malou finanční částku na pomoc se záchranou tohoto jedinečného a téměř vyhubeného druhu papouška, Kākāpō. Budeme se snažit posílat podobný dar každý rok a budeme doufat, že tito papoušci přežijí.

Rok 2019 pro ZOO Liberec


Finančním darem jsme se stali mecenáši Amazoňanů zelenolících v ZOO Liberec. Snad alespoň trochu vrátíme papouškům to co přinášejí oni nám, radost a respekt k přírodě. ZOO Liberec se aktivně podílí na záchradě mnoha druhů živočichů a my jsme moc rádi, že můžeme alespoň trošku pomoci.

aktuální stav konta

Rozhodli jsme se dát stranou určité procento z utržených peněz za naše odchovaná mláďátka papoušků.

Až našetříme 500 NZD, pošleme tuto částku zase na pomoc Papouškům sovím na Nový Zéland.

5370
CZK
346
NZD