pomáháme papouškům

Není nám lhostejný osud zvířat v divočině. Bohužel nemáme prostředky na to zachránit všechny, ale určitě se vždy najde něco, abychom pomohli alespoň některým. Pomáhat může každý, ne každý bohužel chce a mnozí o tom jen planě mluví.

Rok 2022 pro Kākāpō


Dva roky jsme šetřili, abychom mohli na Nový Zéland poslat tentokrát 500 NZD a tím na dálku adoptovat Papouška sovího jménem Rahotu. Doufáme, že i taková relativně malá částka pomůže lidem z Kākāpō Recovery se záchranou velkých, nelétavých a naprosto úžasných papoušků Kākāpō .

Rok 2020 pro Kākāpō


V loňském roce jsme započali s tradicí darování peněžních prostředků na pomoc se záchranou Papoušků sovích na Novém Zélandu. Letos se můžeme tedy pochlubit další adopcí na dálku, tentokrát se "náš" papoušek Kākāpō jmenuje Rangi a poslali jsme jemu a úžasným lidem z Kākāpō Recovery částku 250 NZD.

Rok 2019 pro Kākāpō


Symbolickou adopcí Papouška sovího jménem Ralph jsme poslali na Nový Zéland alespoň malou finanční částku na pomoc se záchranou tohoto jedinečného a téměř vyhubeného druhu papouška, Kākāpō. Budeme se snažit posílat podobný dar každý rok a budeme doufat, že tito papoušci přežijí.

aktuální stav konta

Rozhodli jsme se dát stranou určité procento z utržených peněz za naše odchovaná mláďátka papoušků.

Až našetříme 500 NZD, pošleme tuto částku zase na pomoc Papouškům sovím na Nový Zéland.

0
CZK ≈
0
≈ NZD